پس از راه اندازی x431 v +، باید ثبت نام کنید، به اینترنت متصل شوید و بهروزرسانی کنید تا بتواند به طور عادی کار کند. بخش اول این وبلاگ، ثبت نام، اتصال و به روز رسانی راه اندازی X431 V + Pro3 را بیان خواهد کرد. وبلاگ زیر عملکرد و مقایسه آن با سایر محصولات را به اشتراک می گذارد.


ثبت

اساسا باید از شماره سریال از پشت دستگاه استفاده کنید. سپس شماره سریال را می گیرید و به فروشنده آن را ایمیل کنید. بعد از شماره سریال خود را فعال کنید.


بیسیم OBD2 کانکتور:

شما باید "جفت" اتصال بیسیم OBD2 به این. جایی در یکی از صفحه های تشخیصی که در گوشه یا چیزی قرار دارد، از شما می خواهد که عدد موجود در اتصال OBD2 بی سیم باشد. شما باید این کار را بکنید و اساسا آنها را دوار کنید، قبل از این که بتوانید کار کنید. به این ترتیب اگر همواره اتصال بی سیم را از دست می دهید، می توانید یکی دیگر را برای ارزان خرید و جفت آن را خریداری کنید. هنگامی که آنها زوج هستند، مجبور نیستید این کار را دوباره انجام دهید. اما تا زمانی که آن را انجام ندهید، از آن استفاده نخواهید کرد.


پس از تکمیل این دو مورد، می توانید تمام به روز رسانی ها را به طور مستقیم بر روی دستگاه دانلود کنید


به روز رسانی:

رابط کاربری مانند تبلت اندرویدی شما استاندارد است و به روز رسانی می شود همانطور که شما کامپیوتر لپ تاپ خود را به روز می کنید. هنگامی که با فروشنده تماس گرفتم، بسیار مفید بود، او اشاره کرد که زمان بندی به روز رسانی یک سال است. اما او به من اطمینان داد که محصول را می توان برای سال های زیادی بدون هیچ نگرانی استفاده کرد. بنابراین تا زمانی که شما دائما بر روی آخرین مدل ها یا اتومبیل ها کار نکنید، این موضوع نباید باشد.


گزارش تست درباره آنچه می تواند کار کند:

1. من +X431 V + را بر روی بسیاری از اتومبیل ها در فروشگاه خود تحت تعمیرات استفاده کرده ام، با هیچ یک از آنها سازگار نیست. مجموعه ای از کارهای ویژه واقعا به من کمک کرد. فراتر از انتظاراتم. این مطلقا بهترین است بدون توجه به قیمت و توابع.

2. خواندن کد و پاک کردن حافظه گسل و غیره. عملکرد خواندن DTC می تواند اطلاعات دقیق از پرونده های DTC بازیابی از سیستم کنترل خودرو، که واقعا مفید است. این دستگاه همچنین دارای بسیاری از توابع خاص قدرتمند است که می تواند تقریبا تشخیص هر ماژول از سیستم های کامل از اتومبیل.

3. اتصال تشخیصی این دستگاه فقط برای تشخیص ماشین 12V.


4. راه اندازی X431 v + اسکنر بی وقفه در مکزیک کار کرد و به وسیله وسایل نقلیه از آمریكای لاتین و ایالات متحده تست شد و آن را با مدل ها و مدل های مختلف متصل می كرد، تا كنون چیزی كه ما آن را پرتاب می كنیم، با آن ارتباط برقرار می كنیم.


همچنین با موتورهای دیزلی 4 سیلندر نیسان و بسیاری از موتورهای دیزلی کوچک دیگر که در آمریکای لاتین فروخته می شود، ارتباط برقرار کرده است.

یک نظر دیگر، اسکنر دارای صفحه نمایش 10 اینچی است و از طریق بلوتوث متصل می شود که باعث می شود اتصال بسیار آسان تر و تمیز باشد، کابل های بیشتری برای حلق آویز یا کلیدهای درج نداشته باشند، عمر باتری عالی است و شما حتی تمام امکانات دیگر که آندروید ارائه می دهد را خواهید یافت. دوربین دارای جلو و عقب است و مورد از ترکیبی از پلاستیک و لاستیک برای محافظت از قطره ساخته شده است. در داخل جعبه تمام اتصالات و آداپتورهای مورد نیاز برای OBD2 و OBD1 می آید.


یکی دیگر از این خرید ها با به روز رسانی های دو ساله رایگان است که ما را در مجموع سه سال پوشش خودرو است که پیدا کردن سخت است.


من قطعا این اسکنر X431 PRO3 را به همه کسانی که میخواهند یک دستگاه سطح OE و حتی برای حرفه ای ها توصیه می کنم.


مقایسه با Autel MaxiSYS Pro MS908P:

راه اندازی X431 V + قرص فوق العاده عالی است اگر شما در حال حاضر برخی از آنهایی که بهتر است. جدیدترین نسخه این نرم افزار فقط شما را قادر می سازد تا 4 DIDS PIDS را در یک زمان مشاهده کنید !!!!

من همچنین دارای Autel MaxiSYS Pro MS908P هستم و حداقل دو بار به عنوان راه اندازی، حدود 2300 یوروLaunch x431 v+  vs Launch x431 v 8  vs x431 pro mini آخرین، من می خواهم به شما یک جدول در مورد محصولات پر فروش داغ خریداری کنید

f:id:JimmyLIN:20180710174914p:plain


در نتیجه:

اسکنر X431 V + اکثر آنچه را که شما نیاز دارید انجام خواهد داد، اما اگر شما یک تکنسین حرفه ای هستید، این فقط باید به عنوان یک پشتیبان در نظر گرفته شود یا زمانی که اسکنر اولیه خود را قادر به استفاده از ویژگی خاص نمی کند.


چه مدت می توان از X431 V + PRO3 استفاده کرد:

من تعدادی از گروه های کاربری را در فیس بوک چک کردم و به نظر می رسد که توافق کلی وجود دارد که عمر مفید یکی از این ابزار تشخیصی خودکار اسکنر گرانقیمت حدود 5 سال است (با فرض اینکه قبل از آن آن را به اندازه کافی ضرب و شتم نکرده باشید) راه اندازی باعث می شود بهترین ابزار شخص ثالث وجود دارد.


در اینجا پست درباره Launch v +، x431 v و x431 pro mini قرار دارد.

راه اندازی X431 V + Pro3 پرسش و پاسخ:

http://blog.eobdtool.co.uk/launch-x431-v-plus-pro3-faq/


راه اندازی X431 طرفدار مینی نقد و بررسی: خوب:

http://blog.eobdtool.co.uk/launch-x431-pro-mini-bluetooth-review-good/


چرا کارگاه از X431 V 8 اینچ برای پول بیشتری استفاده می کند:

http://blog.eobdtool.co.uk/why-workshop-use-x431-v-8-tablet-make-more-money-pictures/


با تشکر از کاربران واقعی X431 V + از www.eobdtool.co.uk

بیشتر برای ادامه ......اطلاعات راه اندازی X431 V +: راهنمای کاربر، گزارش تست، مقایسه